Układy technologiczne

kompletne układy technologiczne

Realizujemy kompleksowo Układy technologiczne w sektorze energetycznym jak i przemysłowym.

 

Projektowanie

Świadczymy usługi w zakresie projektowania linii technologicznych oraz ich elementów specjalnego przeznaczenia stosowanych w sektorze energetycznym.

Urządzenia

Urządzenia

Specjalizuje się w produkcji urządzeń układów technologicznych transportu ciągłego paliw i materiałów sypkich w sektorze energetycznym

 

Modernizacje

modrnizacje

W ramach usług oferujemy przeprowadzenie modernizacji linii technologicznych oraz remontów poszczególnych urządzeń pracujących w sektorze energetycznym.

Krajowy producent urządzeń układów pomocniczych energetyki zawodowej.

Firma specjalizuje się w produkcji maszyn, urządzeń oraz układów pomocniczych i pozablokowych dla kotłów energetycznych ze szczególnym uwzględnieniem kotłów fluidalnych.

Będąc dostawcą technologii dla energetyki bazując na własnym produkcie realizujemy zadania jako Generalny Wykonawca wykonując prace na etapach projektowania, produkcji w naszych zakładach, montażu, rozruchu oraz optymalizacji i przekazaniem do eksploatacji dostarczonej technologii.

Podstawowym celem firmy jest dostarczenie wysokiej jakości usługi wraz z wytworzeniem wyrobu odpowiadające wymaganiom i oczekiwaniom Klienta.

Informujemy że nasz firma prowadzi działalność zgodną z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych. Więcej informacji TUTAJ