Projektowanie

Dysponujemy nowoczesnym Biurem Projektowym zatrudniając wyspecjalizowanych inżynierów pracujących na wysokiej klasie oprogramowaniu.

AutoCAD® Mechanical 2014 - oprogramowania AutoCAD® do projektowania i produkcji elementów mechanicznych. Narzędzia zwiększające wydajność projektowania i kreślenia elementów mechanicznych - Specjalne narzędzia do niemal wszystkich aspektów inżynierii mechanicznej i procesu projektowania.

AutoCAD® Inventor 2014 - oprogramowania AutoCAD® łatwe w użyciu narzędzia 3D do tworzenia konstrukcji mechanicznych, które pomagają w projektowaniu, wizualizacji i symulacji cyfrowych prototypów. Dostarcza kompleksowych i elastycznych narzędzi do projektowania mechanicznego w środowisku 3D, symulacji, tworzenia oprzyrządowania, wizualizacji oraz dokumentacji.

AVEVA® PDMS 12 – oprogramowanie z grupy AVEVA® Plant jest zestawem zintegrowanych rozwiązań służących do projektowania instalacji i obiektów przemysłowych oraz ich realizacji, połączonych z otwartymi oraz elastycznymi rozwiązaniami wspomagającymi zarządzanie całym cyklem życia obiektu oraz współpracujemy z grupą wyspecjalizowanych inżynierów w zakresie projektowania wykorzystując oprogramowanie:

Autodesk® Robot™ Structural Analysis - wszechstronne i szybkie narzędzie do obliczeń i analizy konstrukcji budowlanych i inżynierskich. Pozwala na kompleksową analizę dowolnych konstrukcji zgodnie z obowiązującymi normami.

ANSYS® CFX® - oprogramowanie z grupy ANSYS® pozwala na modelowanie wszelkich zjawisk związanych z przepływami (spalanie, turbulencja, przepływy wielofazowe, reakcje chemiczne, przewodzenie ciepła, radiacja itp.).

ANSYS® FLUENT® - oprogramowanie z grupy ANSYS® pozwala na modelowanie wszelkich zjawisk związanych z przepływami (spalanie, turbulencja, przepływy wielofazowe, reakcje chemiczne, przewodzenie ciepła, radiacja itp.).

Informujemy że nasz firma prowadzi działalność zgodną z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych. Więcej informacji TUTAJ